Sıkça Sorulan Sorular

Zirve nerede ve ne zaman düzenlenecek?

Türkiye Enerji Zirvesi her sene ülkemizin farklı bir şehrinde, farklı bir konu başlığı ile düzenlenmektedir. Yıl içinde zirvenin düzenleneceği şehir www.petroturk.com internet sitemizde düzenlenen anket ile belirlenir ve duyurusu yapılır. 2016 yılında 7.Türkiye Enerji Zirvesi 23-26 Kasım’da Adana’da düzenlenecektir.

Türkiye Enerji Zirvesi delege katılımı için nasıl kayıt yaptırabilirim?

Online kayıt;

Online delege kaydı, zirve tarihinden önce web sitesinde yer alacaktır. Zirveden önce Online kayıt yapmanız, zirve ile ilgili güncel bilgileri almanızı ve zirvenin yapılacağı alandaki kayıt kuyruğunda beklemeden geçiş yapmanızı kolaylaştırır.

Zirve temsilcisi kayıt;

İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak satış temsilcimizden alacağınız katılım kayıt formu ile de kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Zirve katılım detayları, ücret, ödeme ve diğer istek ve sorularınızda temsilcilerimizden zirve@efo.com.tr adresine mail atarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye Enerji Zirvesi’ne nasıl sponsor olabiliriz?

Zirvenin yapılacağı şehir ve tarih kesinleştikten sonra satış temsilcilerimiz sponsorluk için firmalar ile iletişime geçmeye başlamaktadır. Ayrıca zirve@efo.com.tr ve 0216 466 74 96 numaralı telefondan bizler ile iletişime geçerek sponsorluk şartlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ulaşım ve konaklama

Satış temsilcilerimiz ulaşım ve konaklama için katılımcılarımıza bilgi ve destek vermektedirler. Bizlerle iletişime geçerek ya da talep formunu doldurup bize göndererek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.