Organizasyonlarımız

10. Türkiye Enerji Zirvesi

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayelerinde ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun destekleriyle düzenlenmekte olan Türkiye Enerji Zirvesi, elektrik, doğal gaz, akaryakıt ve LPG piyasalarını tek çatı altında toplayan ilk ve tek organizasyondur. Türkiye Enerji Zirvesi her sene 1.500’ün üzerinde ulusal ve uluslararası katılımcıyı Türkiye ve bölge ülkelerinin kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey isimleriyle buluştururken yeni iş birliği imkanlarına da kapı aralıyor.

Petroleum

Enerji sektörünün bölgedeki en önemli ve en büyük fuarı olarak kabul edilen ve iki yılda bir düzenlenen Petroleum Istanbul lider markaların standları, çeşitli etkinlikler, konferanslar ve Büyük Bayii Buluşması ile sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini 3 gün boyunca ağırlıyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK başta olmak üzere, enerjiyle ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarını özel sektörle bir araya getiren, aynı zamanda ulusal, bölgesel ve uluslararası enerji şirketleri için önemli bir işbirliği platformu oluşturuyor.

Istrade

Istrade Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi enerji sektöründe günümüz gelişmelerini takip etmek, mevcut sorunlara alternatif çözümler aramak ve gelecekle ilgili beklentileri masaya yatırmak amacıyla enerji sektörünün profesyonellerini her yıl bir araya getiriyor. Yurt içinde ve yurt dışında katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Istrade Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayelerinde ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK)’nın destekleriyle düzenleniyor.

WLPGA

Avrupa’nın 2’inci, dünyanın 11’inci en büyük LPG pazarı Türkiye’nin ev sahipliğinde, Asya ve Avrupa’nın birleşme noktası İstanbul’da düzenlenen WLPGA 2019 Bölgesel Zirvesi’nde sektörün önde gelen oyuncuları bir araya geliyor, ortaya çıkacak sinerjiyle sürdürülebilir enerji kaynağı LPG’nin yükselişine katkı sağlanıyor. Dünya LPG Derneği’nin destekleri, Türkiye LPG Derneği’nin ev sahipliğinde düzenlenen zirve Enerji Fuarcılık tarafından organize ediliyor.