efo-slogan
Manufacture-image
TÜRKİYE ENERJİ ZİRVESİ
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayelerinde ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun destekleriyle düzenlenmekte olan Türkiye Enerji Zirvesi, elektrik, doğal gaz, akaryakıt ve LPG piyasalarını tek çatı altında toplayan ilk ve tek organizasyondur. Türkiye Enerji Zirvesi her sene 1.500’ün üzerinde ulusal ve uluslararası katılımcıyı Türkiye ve bölge ülkelerinin kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey isimleriyle buluştururken yeni iş birliği imkanlarına da kapı aralıyor.

ARŞİV WEB
Manufacture-image
PETROLEUM İSTANBUL
Enerji sektörünün bölgedeki en önemli ve en büyük fuarı olarak kabul edilen ve iki yılda bir düzenlenen Petroleum Istanbul lider markaların standları, çeşitli etkinlikler, konferanslar ve Büyük Bayii Buluşması ile sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini 3 gün boyunca ağırlıyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK başta olmak üzere, enerjiyle ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarını özel sektörle bir araya getiren, aynı zamanda ulusal, bölgesel ve uluslararası enerji şirketleri için önemli bir işbirliği platformu oluşturuyor.

ARŞİV WEB
Manufacture-image
ISTRADE
Istrade Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi enerji sektöründe günümüz gelişmelerini takip etmek, mevcut sorunlara alternatif çözümler aramak ve gelecekle ilgili beklentileri masaya yatırmak amacıyla enerji sektörünün profesyonellerini her yıl bir araya getiriyor. Yurt içinde ve yurt dışında katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Istrade Enerji Ticareti ve Tedariği Zirvesi, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayelerinde ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK)’nın destekleriyle düzenleniyor.

ARŞİV WEB