efo-slogan
Service-banner-image

HİZMETLERİMİZ

1997 yılından beri sürekli kendini geliştiren uzman kadromuzla etkinlik organizasyonları başta olmak üzere farklı alanlarda verdiğimiz hizmetler ile markaları destekliyor, iş geliştirme, tanıtım faaliyetlerini üstleniyoruz.

Manufacture-image
ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Enerji Fuarcılık A.Ş. olarak 1997’den beri sayısız organizasyona imza atmış bulunmaktayız. Uzmanlık alanlarımız; fuar, zirve, konferans, bayi toplantısı, kamu ve özel sektör toplantıları, yılbaşı - kutlama ve tanıtım organizasyonları. Üstlendiğimiz organizasyonların sahne tasarımından ışık, ses ve program akışına, basılı ihtiyaçlarından konukların transferi ve ağırlanmasına kadar her konuda sorumluluğunu üstleniyor uzman ekibimizle beraber organizasyonun sorunsuz geçmesi için her türlü desteği veriyoruz.
operasyon
Operasyonel HİZMETLER
Fuar, zirve ve konferans katılımlarında firmaların ihtiyaçlarına özel stant tasarımları, baskı ve uygulamalar ile özgün ve fark yaratan alanlar yaratıyoruz. Firmaların etkinlik katılımları sırasında ihtiyaç duyabilecekleri özel toplantı organizasyonları nakliye hizmetleri, host-hostes, stant ikramları, iç ve dış alan reklamları gibi konularda destek olarak katılımcı firmaların olabildiğince rahat bir şekilde ve maksimum fayda ile organizasyonları tamamlamalarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca konaklama ve konuk ağırlama hizmetleri konusunda da destek veriyoruz.
pazarlama
Pazarlama HİZMETLERİ
Düzenlenen organizasyonlar kapsamında ve organizasyon dışında marka ihtiyaçlarına özel, pazar analizi yaparak reklam ve tanıtım projeleri oluşturuyor ve yürütüyoruz. Doğru alanda doğru şekilde yer almanınve iletişimin gücüne inanıyoruz.

is-gelistirme-hizmetleri
İŞ GELİŞTİRME HİZMETLERİ
Firmaların organizasyonlardan maksimum fayda sağlayabilmeleri için potansiyel müşterileri ile B2B eşleştirme - birebir toplantı organizasyonları yapıyoruz. Ayrıca firmaların yeni işbirlikleri yaratabilmeleri ve mevcut Pazar paylarını arttırabilmeleri için tanıtım ve lansman faaliyetleri, bayi toplantıları organizasyonlarını üstleniyoruz.